Jak co roku, dokładnie 22 marca obchodzimy Światowy Dzień Wody. Z tej okazji zapraszamy wszystkich uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych do udziału w X edycji konkursu organizowanego przez JZWiK S.A. 

Ilustracja - przepompownia JZWiK

Nadeszły tak bardzo przez nas oczekiwane słoneczne dni. Wreszcie możemy cieszyć się wiosną. Świeże powietrze, szum wody, widok przepięknych kwiatów i drzew… Niestety, czasami te piękne doznania zakłóca nieprzyjemny zapach...

W związku z okresem zimowym przypominamy o konieczności zabezpieczenia wodomierzy przed skutkami dużych mrozów. Z uwagi na to, że każdego roku, wielokrotnie dochodzi do zamarznięcia tych urządzeń, apelujemy o ich ochronę poprzez właściwe zabezpieczenie pomieszczeń oraz studni, w których zamontowane są wodomierze.

Kolejny rok z rzędu ceny wody i ścieków pozostaną na dotychczasowym poziomie. Klienci naszej firmy nie zaznali podwyżek od 2013 roku! Jesteśmy dumni, że udaje nam się oferować mieszkańcom usługi najwyższej jakości w cenach, które należą do najniższych w regionie.